wtorek, 30 października 2012

Tajemnica


Autorka Iwona Mejza -


Tak sobie kiedyś namalowałam obrazek. Potem go schowałam, a całkiem niedawno odnalazłam i powiesiłam na ścianie. Jak mi tak różnie na duszy to sobie patrzę i widzę TAJEMNICĘ.
A co wy widzicie?

3 komentarze:

 1. Widzę że oprócz zdolności pisarskich koleżanka ma jeszcze zdolności malarskie. Bardzo ładny obrazek. Jak najbardziej nadaje się do powieszenia na ścianie i ozdobienia jej (a nie do leżenia w szufladzie). I tak sobie myślę że o Bartusiu to książkę możesz sobie całkiem spokojnie sama zilustrować. A czy któryś kocio był inspiracją do namalowania tego obrazka ?

  OdpowiedzUsuń
 2. zapomniałam dodać Tajemniczego obrazka. Ma na pewno w sobie coś, jeszcze nie wiem co, bo właśnie zauważyłam która godzina i muszę lecieć do pracy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdolności to ja nie mam, obrazek ma tak na oko 30 lat, albo i więcej, tyle, że ja go bardzo lubię. Trochę mnie wycisza i po dziesiątym telefonie z propozycją nauki: żywienia, gotowania, stania w przeciągu itp. ja sobie patrzę na obrazek i wyciszam namiętności.( Czyt. nie rzucam mięsem). To może na kogoś też zadziała pozytywnie jak sobie popatrzy?

   Usuń