sobota, 31 grudnia 2016

Podsumowanie mijającego roku

Czas siąść i spisać co wydarzyło się w tym roku. 
Pod wieloma względami to był naprawdę dobry rok. Zrealizowałam jedno z marzeń, po trzech latach przerwy wydałam kolejną książkę. "Przepis na zbrodnię" przypadł czytelnikom do gustu, świadczą o tym ciekawe, błyskotliwe recenzje, dwa miesiące na liście bestsellerów empiku w kategorii kryminał, nagroda internautów portalu Granice.pl. dla najlepszej komedii kryminalnej na zimę oraz liczne rozmowy z czytelnikami.
Niezapomnianym przeżyciem były dla mnie spotkania w czasie Krakowskich Targów Książki i możliwość osobistego spotkania z  koleżankami i znajomymi z mediów społecznościowych. To były fantastyczne chwile i tylko żal, że miałam tak mało czasu. Być może w przyszłym roku będzie okazja by ponownie się spotkać. 
Miałam też okazję uczestniczyć w dużym i interesującym projekcie - "Legenda szyta na miarę, oświęcimska legenda XXI wieku". Ten projekt zmienił moje myślenie, dość tradycyjne na temat naszej literackiej spuścizny i pozwolił na świeże spojrzenie. A to oznacza, że jeszcze wrócę do tematu i będzie się działo. Fascynacja Legendami Allegro nadal trwa.
Napisałam następną książkę, kiedy ją wydam, tego nie wiem, ale kończę kolejną, więc wszystko przede mną:)

Dziękuję Czytelnikom, że czytają książki polskich autorów, w tym moje. Kupują, ale także wypożyczają. Ucieszyłam się czytając wiadomość potwierdzającą, że wyznaczone biblioteki zanotowały wypożyczenia moich książek i w związku z tym pewna kwota za te wypożyczenia wpłynie na moje konto. Było to rozliczenie za 2015 rok, długo przed wydaniem obecnego w wielu bibliotekach "Przepisu na zbrodnię". 
Powoli, ale konsekwentnie staram się realizować kolejne plany. Nie wszystko wychodzi, jak w życiu, ale to marzenia są naszą siłą napędową. Dlatego życzę Wam  wielu wspaniałych marzeń i odwagi, by je realizować.4 komentarze:

 1. I my liczymy Iwonko na jeszcze lepszy Nowy Rok, jeszcze więcej fantastycznych powieści polskich pisarzy i wiele fascynujących spotkań z ludźmi takimi jak TY! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) i życzę wspaniałego, pełnego spełnionych marzeń roku :)

   Usuń
 2. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku Iwonko! Zdrowia przede wszystkim, weny i spełnienia marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Tobie życzę samych interesujących książek do recenzji, wielu fascynujących spotkań i spełnienia marzeń :)

   Usuń