poniedziałek, 21 stycznia 2013

informacyjnie o książce :)

Dzisiaj informacyjnie o książce.
Dość długo " Wszystkie grzechy nieboszczyka" były nieosiągalne w mieście Oświęcimiu, moim rodzinnym. Ale wszystko, jeżeli się chce, można zmienić. 
Na pewno  książkę można kupić w księgarni Logos przy ulicy Mickiewicza. Jeżeli nie będzie, to miłe panie na pewno zamówią, ponieważ Nieboszczyk jest dostępny we współpracujących z księgarnią hurtowniach. 
Jeżeli ktoś mieszka poza Oświęcimiem, albo nie ma ochoty na pójście do księgarni, to można ją kupić w księgarniach internetowych: w Empiku, w księgarni Zbrodni w Bibliotece, w księgarni Pętla Czasu. 
Do niedawna była w Weltbildzie, teraz czyszczą magazyny i książka widnieje jako produkt niedostępny, ale co ciekawe, nadal jest przez Weltbild reklamowana w internecie. 
Nie powiem, miło jest wejść na jakąś stronę i zobaczyć znajomą okładkę.
Miłego czytania:)

2 komentarze:

  1. Zwłaszcza jeżeli się pokazuje zaraz na pierwszej stronie :) Wczoraj zamawiałam książki w Weltbildzie i już nie mogłam kupić Nieboszczyka. To znaczy bardzo dobrze się sprzedał.

    OdpowiedzUsuń
  2. Znaczy, mieli w obrazkach, a nie w magazynie. Mam nadzieję,że ktoś kupi Świat Książki, bo bardzo szkoda żeby tak przepadło dobre wydawnictwo. Podobno nie ma u nas zapotrzebowania na te ichnie gadżety, dlatego tak:(

    OdpowiedzUsuń