niedziela, 12 lipca 2015

Księgobraz czyli konkurs


Zapraszam do udziału w konkursie pod wiele mówiącym tytułem Księgobraz. Księga i obraz, ilustracja książki obrazem. Jak widzę, jak sobie wyobrażam bohaterów książek współczesnych pisarzy polskich. Może jakieś sceny utkwiły Wam szczególnie w pamięci? Podzielcie się swoją wyobraźnią z organizatorami konkursu i zgarnijcie nagrody. Jest ich w puli coraz więcej :)
Już piszę w czym rzecz:
Celem konkursu Księgobraz  jest promocja czytelnictwa ze szczególnym naciskiem na polską literaturę współczesną  bez ograniczeń gatunkowych. 
Żeby wziąć udział w konkursie w terminie od 01 lipca do 31 lipca 2015 roku należy zgłosić swój obraz, który poleca dowolną książkę współczesnego polskiego autora. Zgłoszony obraz należy zamieścić na profilu na Facebooku lub/i na Instagramie i opatrzyć hasztagiem #Księgobraz w poście publicznym i / lub wysłać na adres mailowy: polscypisarze.konkurs@gmail.com  z dopiskiem Księgobraz - zgłoszenie konkursowe.  Ilość zgłoszeń przypadająca na jednego uczestnika nie jest ograniczona 

Pokrótce etapy trwania konkursu, szczegóły na stronie wydarzenia.
Od 01.07.2015 do 31.07.2015 - gromadzenie zgłoszeń - to czas na przesyłanie prac.
Od 01.08.2015 do 31.08.2015, do godziny 20:00 - głosowanie internautów, czyli lajki, lajki.
Głosowanie Jury, które z dziesięciu prac wybierze pięć :)
Ogłoszenie zwycięzców przewidywane jest na 06 września 2015 o godzinie 22:00 na stronie wydarzenia. 
Bierzcie udział i wygrywajcie.

Jestem bardzo ciekawa jakie prace napłyną, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia artysty. Pod pojęciem obraz mieszczą się także fotografie, kolaże, i wszelkie inne formy ekspresji artystycznej obrazującej słowo. 
Jest mi bardzo miło, że zostałam jednym z ambasadorów konkursu. Wśród wielu bardzo interesujących nagród (książki, bon na książki, czasopisma) można będzie także wygrać moje "Wszystkie grzechy nieboszczyka", oczywiście z autografem :)
Poniżej plakat reklamujący konkurs.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz