poniedziałek, 22 października 2012

Wszystkie grzechy nieboszczyka -premiera tuż, tuż


Od dzisiaj  w zapowiedziach Gdańskiego Wydawnictwa Oficynka znajduje się moja książka pod jakże wiele mówiącym tytułem: "Wszystkie grzechy nieboszczyka". Premiera zapowiedziana na 16 listopada bieżącego roku. Link do strony http://oficynka.pl
Mogę zapewnić  wszystkich, że czytając książkę nie będą się nudzili, tylko niepostrzeżenie wejdą w całkiem inny, jakże ciekawy świat małej firmy ubezpieczeniowej. Bardzo małej, bardzo prywatnej, ale też bardzo prężnie działającej.
Gdy zobaczyłam po raz pierwszy okładkę to podskoczyłam na kanapie i kwiknęłam z radości. Jest spełnieniem moich marzeń i mam nadzieję, że Wam oglądającym i czytającym - mam nadzieję - także się spodoba.

4 komentarze:

 1. Okładka jak najbardziej super przez duże S. Zresztą nie tylko okładka :) Czekam z niecierpliwością jak już będzie w księgarni i już się zapisuję w kolejce po autograf :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna ta okładka :) musiałam to jeszcze raz napisać :) :) :) pomimo tego że, żeby dodać komentarz trzeba przepisać tekst który jest praktycznie nie do odszyfrowania (przeważnie udaje mi się to za drugim lub trzecim razem) a jak dałam sobie do odsłuchania
  (udogodnienie dla osób niedowidzących) to dostałam ataku śmiechu, bo to dopiero jest mistrzostwo świata żeby to zrozumieć :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka również mi się spodobała i już się nie mogę doczekać książki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dzisiaj też jakiś strajk blogowy. Co napiszę to mnie wyrzuca i kasuje. Może ja jakieś głupoty piszę i duszek blogowy po przeczytaniu odrzuca;) A tak serio, też mi się okładka podoba i to bardzo. Mimo tej prosektoryjnej przywieszki (ale jakiej!) budzi pozytywne emocje. W Oficynce grafik najpierw czyta co autor nawywijał, a potem tworzy okładkę. Mam zaczątki książkofiber, ale co się dziwić i mnie i Nieboszczyka czeka daleka podróż w nieznane :))

   Usuń